KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14154346
nr 1415 4346
Ã…ke Rolfstadius
(f. 1918), Sverige
Oljemålning, Åke Rolfstadius (f. 1918), Signerad, "den nyförlovade". Olja på duk, 80x60cm, yttermått inklusive ram: 85x64cm
Åke Rolfstadius, svensk bildkonstnär född 1918.
Utrop:
500 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 18:14:45